Dwa zwycięstwa na zakończenie.
Dwa zwycięstwa w ostatnich w tym sezonie rozgrywkach ligowych odnieśli koszykarze pniewskiego UKS-u. Tydzień temu we własnej hali pokonali 51: 39 zespół UKS GO BASKET KICIN. Natomiast w minioną niedzielę również na własnym parkiecie odnieśli zwycięstwo 64-47 nad rówieśnikami z zespołu BASKET TEAM Suchy Las. Były to dwa ostatnie mecze w debiutanckim sezonie naszych zawodników. Teraz kilka tygodni roztrenowania, trochę wakacji, a w sierpniu obozem sportowym nad morzem „Pniewiacy” rozpoczną przygotowania do sezonu 2021/2022.



