Dyrektor Przedszkola Miś na następne 5 lat
Dzisiaj Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny dziękując Pani Katarzynie Kurek - Brzyk za dotychczasowe piastowanie funkcji dyrektora Przedszkola „Miś” w Pniewach, wyraził słowa uznania za chęć przystąpienia do konkursu w dniu 15 maja br. i jednocześnie kontynuowania tej służby do 31 sierpnia 2028 roku. Oferta Pani dyrektor była jedyną, która została złożona w postępowaniu konkursowym.
Zarządzeniem Nr 478/23 z dnia 17 maja 2023 r. Burmistrz Gmin Pniewy powierzył Pani Katarzynie Kurek-Brzyk stanowisko dyrektora Przedszkola „Miś” w Pniewach na okres następnych 5 lat szkolnych. Pani dyrektor spełnia wymagania, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora przedszkola, określone przepisami prawa.
Życzymy Pani Dyrektor wytrwałości w wypełnianiu edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych zadań, oddania oraz nieustającej pasji do wykonywania swojej codziennej pracy – zarówno z najmłodszymi, jak i gronem pedagogicznym oraz rodzicami. Wszelkiej pomyślności!



.png)