Dzieci z Przedszkola „Miś" w Pniewach ruszyły w V Biegu Misia!
Dziś na Stadionie Miejskim w Pniewach odbyła się piąta edycja Biegu Misia!
Tego dnia na linii startowej stanęli najmłodsi, którzy z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem ruszyli w wyścigu. Niezależnie od wyniku, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Najlepsi zostali także nagrodzeni podczas oficjalnej dekoracji zwycięzców. Uczestnikom powodzenia życzył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka.
Oprócz głównych biegów, czekały także inne atrakcje: dmuchańce, kolorowe warkoczyki i malowanie twarzy. Dla dorosłych przygotowano specjalną strefę z pyszną kawą i przekąskami.
V Bieg Misia zorganizowany został przez Radę Rodziców Przedszkola „Miś" w Pniewach wraz z partnerami.




.png)