"Dzień dobry w dzień sportu" w Przystankach!
Dzień dobry w dzień sportu! Pod takim hasłem Stowarzyszenie Sąsiedzi Razem zorganizowało w sobotę dzień dziecka dla mieszkańców naszej gminy.
Na boisku w Przystankach było gwarno i wesoło. Sąsiedzi Razem zorganizowali gry i konkurencje sportowe dla dzieci. Zwycięzcy konkurencji otrzymali upominki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Można było bawić się na dmuchanym zamku i torze przeszkód. Mieszkańców częstowano grillem, a Koło Gospodyń Wiejskich Cyraneczki zapewniło pyszne ciasta na deser.
Dzień dziecka odwiedził burmistrz Pniew Jarosław Szurka.
Wydarzenie zorganizowano z finansowaniem Gminy Pniewy w ramach zadania "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej".
.jpg)

