Dzień Kobiet na świetlicy w Turowie
W sobotnie popołudnie, na świetlicy w Turowie, świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasze Panie miały okazję do rozmów, poczęstunku oraz udziału w pokazach. Pani Katarzyna Adamska demonstrowała działanie i obsługę termomixa. Zasmakowałyśmy wykonane w termomixie potrawy min. zupka pomidorowa, gulasz z pyzami, lody truskawkowe, chlebek z ziołami oraz masełko. Kolejne Panie: Justyna Hojan i Anna Białek przedstawiły gamę kosmetyków oraz środków czyszczących firmy MIHI. A Pani Agnieszka i Pani Gerda pokazały jak dbać o dłonie domowymi sposobami.
Nasze spotkanie umiliły życzenia wraz z kwiatkami od Panów z Rady Sołeckiej oraz Radnego Janusza Ratajczaka.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowań naszej skromnej imprezki.
Sołtys

