Dzień Kobiet w Psarskiem
Jeden jest taki dzień w roku kiedy wszystkie Panie (bez żadnego "ALE" ) powinny być noszone na rękach. Rada Sołecka wraz z Sołtysem oraz OSP Psarskie zorganizowali spotkanie dla naszych Pań przy kawie, przepysznym placku i tortach. Za torty serdecznie dziękujemy Naszemu Radnemu Gminy Panu Przemysławowi Chojanowi. Najważniejsze jednak są uśmiechnięte twarze Naszych Pań i to im składamy najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych chwil, zdrowia i uśmiechu na twarzach na kolejne lata i oby przyszłoroczne spotkanie odbyło się w jeszcze liczniejszym gronie. Przemysław Chojan nie zapomniał też o tym, jakie święto przypadało w tym dniu- Dzień Sołtysa, dlatego też sołtysowi wręczył drobny upominek i złożył najserdeczniejsze życzenia.



.png)