Dzień Matki w Domu Seniora
W czwartkowe popołudnie 25.05.2023r. w Dziennym Domu Seniora zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Matki. Program składał się z trzech części. Pierwsza z nich zatytułowana ,, Miłość matczyna oczyma dziecka” była programem słowno-muzycznym który przedstawili Seniorzy oraz zespół ,,Wrzos”. W drugiej części po słodkim poczęstunku wystąpili ponownie Seniorzy z grupy teatralnej w scence humorystycznej ,,Mamo wychodzę za mąż”. W trzeciej część były występy indywidualne podczas których uczestnicy prezentowali swoje talenty wokalne oraz wiersze.
Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani drobnym upominkiem -czerwonym serduszkiem przygotowanym przez Urszulę Marciniec.



.png)