Dzień Matki w Dziennym Domu Seniora Pniewy
W środowe popołudnie dnia 29.05.24 r. w Dziennym Domu Seniora odbył się "Dzień Matki".
Seniorzy przygotowali program słowno-muzyczny pt: "Tak bardzo mi Ciebie brak".
Mini koncert z życzeniami dla Wszystkich Mam zagrała na fortepianie p. T. Polanowska, a duet na skrzypce i akordeon z p. St. Maciejewski (skrzypce) wraz z p. J. Starostą (akordeon). Wszyscy zostali obdarowani serduszkiem uszytym przez p. J. Bronkę i ozdobionym na warsztatach rękodzielniczych przez seniorów.
Po słodkim poczęstunku i kawce, przedstawiono scenkę humorystyczną "Zielony kapturek" w wersji dla dorosłych.
.jpg)



.png)