Ekoedukacja
Dnia 11 kwietnia 2025 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach odwiedzili pniewski Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – Polana Recyklingu. Podczas spotkania, pracownik Urzędu Miejskiego w Pniewach - pani Marta Widło, przekazała podstawowe informacje na temat poprawnej segregacji odpadów komunalnych oraz recyklingu. W kolejnej części Pan Paweł – pracownik firmy Sireco, oprowadził grupę po całym obiekcie i w ciekawy sposób opowiedział o tym, jakie odpady można przywieźć na PSZOK. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki.
.jpg)



.png)