Ferie w bibliotece – Retro Gry i Miś Mimek na zakończenie pierwszego tygodnia
Dziś w bibliotece odbyło się spotkanie z Retro Grami oraz Misiem Mimkiem. Było to miłe i radosne podsumowanie pierwszego tygodnia ferii zimowych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na atrakcje przygotowane w drugim tygodniu ferii.

.jpg)
.jpg)





.png)