Ferie w bibliotece rozpoczęte!
Pierwsze zajęcia upłynęły w artystycznym stylu – powstały magiczne ramki na zdjęcia, które już wkrótce wypełnią się pięknymi wspomnieniami z ferii. Było kolorowo, twórczo i radośnie!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i ogromne zaangażowanie. To dopiero początek naszej zimowej przygody – do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!


