Festyn w Koszanowie
W minioną sobotę, Sołtys i Rada Sołecka zorganizowali festyn w Koszanowie. Atmosfera była radosna i kolorowa, a mieszkańcy bawili się wyśmienicie. Przygotowano moc atrakcji, w tym gry i zabawy dla dzieci oraz stoisko z pysznym jedzeniem. Na festyn przybył także burmistrz Jarosław Szurka, który złożył mieszkańcom serdeczne życzenia i podziękował organizatorom za wspaniałą inicjatywę, która wniosła wiele radości do lokalnej społeczności.




.png)