Festyn w Nosalewie
To był dzień pełen radości i super zabawy dla każdego. Dzieci bawiły się na dmuchańcach, uczestniczyły w konkursach, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Było dobre jedzonko i mnóstwo super zabawy. Na festynie w Nosalewie pojawił się burmistrz Jarosław Szurka.




.png)