Gala Boksu Fight of Burning Hearts
Dzisiejszy wieczór (16.03) przyciągnął do Pniew okolicznych fanów boksu. W Hali Sportowo-Widowiskowej Ośrodka i Rekreacji w Pniewach odbyła się Gala Boksu "Fight of Burning Hearts". Niesamowita oprawa i towarzyszące jej wielkie sportowe emocje wypełniły ring oraz trybuny. Goście zobaczyli łącznie siedem walk, a między nimi mogli spróbować swoich sił w licznych licytacjach, aby wspomóc Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą NASZ DOM w Chrzypsku Wielkim.
.jpg)
Wspólnie powitaliśmy Gwiazdę Wieczoru - Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka - polskiego boksera, byłego mistrza świata organizacji WBC oraz byłego mistrza świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. "Diablo" swoją obecnością uświetniał spotkanie, wspierał walczących oraz wręczał nagrody. Natomiast burmistrza Jarosława Przewoźnego reprezentował Radny Rady Miejskiej Pniewy Mateusz Kajzderski.
.jpg)
Niedługo potem na ringu znaleźli się zarówno profesjonalni, jak i amatorscy zawodnicy, a wśród nich:
- Nikodem Witczak,
- Dorian "Dorek" Swarcewicz,
- Tomasz "Węgorz" Węgrecki,
- Kamil "Koksu" Przybył,
- Hubert Ratajczak,
- Maciej "Zwierzak" Wojkowski,
- Daniel Weres "WereSiak",
- Dawid "Pukaś" Pukacki,
- Mateusz "Puszkar" Puszkarek,
- Paweł "Mular" Mularczyk,
- Mateusz "Mati" Gmiąt oraz
- Sebastian "Dead Sailor" Daros.
Galę Charytatywną Fire of Burning Hearts została objęta honorowym patronatem Burmistrza Gminy Pniewy.



.png)