Gala Ośrodka Działaj Lokalnie
26 lutego 2025 r. w Lewiczynku odbyła się Gala Ośrodka Działaj Lokalnie. W tegorocznej edycji udział wzięło 10 organizacji pozarządowych, w tym 2 z Gminy Pniewy. Nasza gmina reprezentowana była tradycyjnie przez Stowarzyszenie Perspektywa oraz Stowarzyszenie Przyjaciół DDS Aura. W trakcie gali podsumowującej każde stowarzyszenie przedstawiło efekty swoich kilkumiesięcznych działań. Stowarzyszenie Aurę zaprezentowała Ewelina Jandy, a Perspektywę Elżbieta Musiał. Stowarzyszenia pozyskały środki na swoje projekty z Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania KOLD.
Stowarzyszenie Perspektywa na projekt pod nazwą -Sąsiedzkie atrakcje- kwota 4.387,00 zł. Stowarzyszenie Aura na projekt pod nazwą-Polsko-ukraińskie tradycje i zwyczaje. Poznajemy się i uczymy od siebie nawzajem- kwota 4.200,00 zł. W gali udział wziął prezes KOLD Damian Łęszczak.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



.png)