Gmina Pniewy z dofinansowaniem remontu zespołu szatniowego z Programu Szatnia na Medal
Uchwałą nr 4760/2022 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z 10.03.br została zatwierdzona lista rankingowa dotycząca wniosków złożonych w naborze na dofinansowanie zadań realizowanych przez samorządy z województwa wielkopolskiego w ramach piątej edycji Programu „Szatnia na Medal”.
Wśród 49 jst, których zadania będą dofinansowane w tegorocznej edycji, znalazła się Gmina Pniewy.
Zadanie pod nazwą „Modernizacja zespołu szatniowego w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach” realizowane będzie przez OSIR w okresie lipiec-sierpień br.
Jest to drugi projekt Gminy Pniewy dofinansowany ze środków samorządu województwa wielkopolskiego z Programu Szatnia na Medal.
Pierwszym był remont zaplecza szatniowego w pawilonie sportowym na ul. Konińskiej, który służy piłkarzom.
Mamy nadzieję, że wykonawca zostanie skutecznie wyłoniony w drodze przetargu już w połowie kwietnia.




.png)