Godejcie po naszymu
Dzisiaj miała miejsce premiera biesiady „Godejcie po naszymu”. Biesiada odbyła się w ramach realizacji projektu pn. „Łączy nas wiele - choć dzielą pesele” dofinansowanego ze środków programu Leader PROW 2014-2020. Premierę uświetnił swoją obecnością Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, któremu towarzyszył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny.



.png)