Interwencja Straży Miejskiej
Siedemnaście zgrzewek napojów energetycznych (204 szt.) pozostawiono na przystanku autobusowym obok szkoły Sióstr Urszulanek. O fakcie tym Policję oraz Straż Miejską powiadomiły właśnie Siostry Urszulanki. Patrole z obawy, aby napojami nie zainteresowała się młodzież oraz dzieci natychmiast udały się na miejsce w celu ich zabezpieczenia.
Jak się okazało energetyki straciły swoja przydatność w kwietniu 2024 r., co tłumaczy ich pozbycie przez właściciela Niestety zachowanie osoby, która to uczyniła jest wysoce naganne właśnie z uwagi na zagrożenie jakie mogłoby spowodować spożycie przeterminowanych napojów.
Napoje zostały zabezpieczone przez patrol Straży Miejskiej i zutylizowane.
— Straż Miejska Pniewy


