IV turnus półkolonii letnich
W Bursie Szkolnej dobiega końca IV turnus półkolonii letnich. Przygotowane zajęcia dla dzieci mają pozwolić na miłe i radosne spędzenie czasu wolnego. Cały tydzień wypełniony był dla nich ciekawymi i różnorodnymi zajęciami oraz wyjazdami. Dzisiaj dzieci odwiedził Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny i wręczył każdemu uczestnikowi drobny upominek.

