Jawor z życzeniami dla pracowników samorządowych
W dniu Pracownika Samorządowego, 27 maja 2024 roku, podopieczni i kierownik Renata Kończak Środowiskowego Domu Samopomocy "Jawor" mieli przyjemność spotkać się z burmistrzem Jarosławem Szurką.
Podczas wizyty uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy "Jawor" zadawali burmistrzowi pytania o jego codzienną pracę, wyzwania, z jakimi się spotyka oraz plany na przyszłość dotyczące rozwoju miasta. Pytania dotyczyły również sposobów, w jakie samorząd może jeszcze bardziej wspierać osoby z niepełnosprawnościami i integrować je w życie społeczne.
Na zakończenie spotkania, podopieczni wręczyli prezent i życzenia dla wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Pniewach. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.





.png)