Jaworowi Jubilaci
Dzisiaj bardzo uroczyście i radośnie świętowaliśmy urodziny 13 uczestników urodzonych w miesiącach od stycznia do czerwca. Były życzenia, gromkie sto lat, upominki wykonane podczas zajęć terapeutycznych oraz przepyszne ciasto. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć zabawy tanecznej przy muzyce oraz innych zabaw integracyjnych. Było dużo śmiechu, zdrowego współzawodnictwa i atrakcyjnie spędzonego czasu. Na koniec dla ochłody, w tak upalnym dniu, degustowaliśmy wielosmakowe lody.
Wszystkim Jubilatom - Ani, Angelice, Damianowi, Grażynie, Jarkowi, Małgorzacie, Marysi, Natalii, Piotrowi, Robertowi, Rysiowi, Wiesi i Wojtkowi życzymy dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.




.png)