Jubileusz w Chrzypsku Wielkim
W piątek, 27 września 2024 r. burmistrz Jarosław Szurka i kierownik ŚDS „Jawor” w Pniewach wzięli udział w uroczystościach jubileuszowych z okazji 25-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Chrzypsku Wielkim.
Wydarzenie to miało szczególny charakter, podkreślając istotną rolę, jaką placówka odgrywa w lokalnej społeczności, wspierając osoby potrzebujące pomocy. Burmistrz wyraził uznanie dla zaangażowania pracowników oraz podziękował za ich trud i poświęcenie na rzecz podopiecznych.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



.png)