Kolejne wraki samochodów usunięte
Dzisiaj z ulic Pniew zniknęły kolejne wraki samochodów. Opel Corsa, który od ponad roku zalegał na ul. Dworcowej oraz Renault Scenic usunięty z pasa drogi wojewódzkiej na ul. Wolności.
Jeśli właściciele nie odbiorą pojazdów, to po sześciu miesiącach władztwo nad autem przejmie Gmina Pniewy. Następnym krokiem będzie złomowanie i wyrejestrowanie pojazdów.
Od początku 2022 r. Straż Miejska Pniewy usunęła na zlecenie zarządców dróg cztery wraki. Przypominamy, że zgodnie z prawem pojazd, który nie ma tablic rejestracyjnych lub jego stan wskazuje, że jest nieużywany zostaje uznany za porzucony z zamiarem wyzbycia się przez właściciela lub użytkownika, co daje podstawy do jego usunięcia przez Straż Miejską.



.png)