Kolejny dzień ferii i kolejne atrakcje
Dziś był aktywny czas w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach, gdzie czekała ścianka wspinaczkowa. Było dużo emocji, wyzwań i przede wszystkim świetnej zabawy. To był dzień pełen ruchu, uśmiechu i pozytywnej energii.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

