Kolejny rok i kolejne sukcesy w olimpiadzie Zwolnionych z Teorii
6. miejsce w Polsce i 1. miejsce w Wielkopolsce! To właśnie tegoroczne osiągnięcia pniewskiego LO Sióstr Urszulanek SJK pod opieką s. Agnieszki Derengowskiej.
W piątek 21 kwietnia wyruszyliśmy z Pniew w kierunku Warszawy 25-osobową reprezentacją uczniów i nauczycieli urszulańskiego liceum, na galę finałową ZWZT. Na miejscu, a dokładnie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, czekało na nas wiele atrakcji. Między innymi konkursy z nagrodami, gry i zabawy, a także strefy integracyjne z innymi uczestnikami tegorocznej edycji. Mieliśmy możliwość spotkania naszych mentorów, jak i nawiązania kontaktu z oficjalnymi partnerami wydarzenia, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach. Przyglądaliśmy się również corocznym zmaganiom Pitch Contest przed właściwą galą rozdania nagród.
Wspólnie wierzymy, że za sprawą projektów społecznych, jesteśmy w stanie wprowadzić realne zmiany w lokalnej społeczności. Tego roku nasza szkoła ukończyła rekordową ilość, takich właśnie projektów (20). Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, organizacją, a także motywacją do działania. Szczególne podziękowania należą się s. Agnieszce Derengowskiej, która czujnie nadzorowała prace zespołów.
Antonina Wiśniewska
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
tekst i foto za: https://urszulanki.szkola.pl/



.png)