Koncert Noworoczny dla mieszkańców
Dzisiaj w Centrum Kultury Pniewy odbył się niezwykły koncert. Burmistrz Jarosław Przewoźny zaprosił mieszkańców na Koncert Noworoczny. Zgromadzoną publiczność powitała prowadząca Alicja Garbacz i rozpoczęła oficjalnie muzyczną ucztę. Na scenie pojawił się włodarz gminy, który złożył wszystkim przybyłym życzenia na Nowy Rok. Następnie na scenie zaprezentowali się Krzysztof Raduła i Marcin Wojciechowski, którzy zachwycili publiczność indywidualnym stylem, będący mieszanką muzyki rozrywkowej, rocka, bluesa i popu.
Podczas koncertu usłyszeliśmy największe polskie i zagraniczne przeboje lat 80 i 90 oraz współczesne kompozycje, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.
Zespołowi towarzyszył saksofonista, który swoimi partiami solowymi oczarował słuchaczy i sprawił, że podczas tej dźwiękowej uczty można było poczuć atmosferę nowojorskiego klubu muzycznego.
Było pięknie.






.png)