Laboratoria przyszłości
Uczniowie szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pniewy korzystają z nowo wyposażonych sal lekcyjnych oraz sprzętu, który otrzymali w związku z realizacją programu „Laboratoria przyszłości”.
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.


