Akcja "Żonkile" — Rocznica Powstania w Getcie Warszawskim
19 kwietnia obchodzimy rocznicę powstania w getcie warszawskim. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na prelekcję na temat tego ważnego wydarzenia. Piątek, 19 kwietnia, godz. 18:30, Biblioteka Publiczna MiG CK Pniewy. Po prelekcji seans filmowy. Łączy nas pamięć!
.jpg)




.png)