Listopadowe granie przy stole
Marek Redlarski okazał się najlepszym w listopadowym turnieju tenisa stołowego, pokonując wszystkich swoich rywali, nie tracąc seta.
Drugie miejsce zajął Marian Musiał a trzecie Kamil Mamet.
Na następny turniej zapraszamy 11.12.2022r o godz. 12.00 do sali OSIR.



.png)