Lodowe szaleństwo w klasie 1e
18 czerwca w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach, uczniowie klasy 1e wraz z wychowawczynią p. Kariną, wzięli udział w warsztatach lodowych. Dzieci poznały składniki, dzięki którym powstały lody śmietankowe. Doświadczały kuchni molekularnej. Samodzielnie przygotowane lody z posypkami i polewami smakowały wszystkim pysznie… teraz jesteśmy gotowi na Wakacje!!!
.jpg)



.png)