Majówka na Plyndzu za nami!
Wydarzenie uroczyście otworzył burmistrz Jarosław Szurka wraz z dyrektorem Joanną Superczyńską, witając mieszkańców i gości oraz zapraszając do wspólnego świętowania w Parku Miejskim w Pniewach. Od samego początku panowała wyjątkowa atmosfera – było smacznie, muzycznie i bardzo rodzinnie. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz kulinarny Tomasza Królikowskiego, który przyciągnął miłośników dobrej kuchni i wspólnego gotowania. Na scenie nie zabrakło również muzyki – występy orkiestry oraz zespołu „Cuda Wianki” porwały publiczność, a wieczorna potańcówka z DJ-em będzie trwała do późnych godzin nocnych. Ważnym punktem programu było także ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich – dziękujemy wszystkim uczestnikom za pasję, kreatywność i pielęgnowanie tradycji. Na uczestników czekało również mnóstwo dodatkowych atrakcji – można było zobaczyć Rosomaka, odwiedzić stoisko Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Tomyślu, spotkać uczniów Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej wraz z nauczycielami oraz klasę wojskową. Swoją obecność zaznaczyła także Ochotnicza Straż Pożarna w Pniewach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wioska dawnych rzemiosł, a dla najmłodszych przygotowano zabawy, dmuchańce i ściankę wspinaczkową – i wiele, wiele innych atrakcji!
Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsora Firmy ABP za wsparcie wydarzenia, a także do wszystkich partnerów, organizatorów i osób zaangażowanych w przygotowanie majówki. Dzięki Wam to wydarzenie miało tak wyjątkowy charakter. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę – do zobaczenia za rok.




.png)