Przedpremierowy spektakl „MULAN”
Dzisiaj w pniewskiej hali odbył się przedpremierowy spektakl „MULAN”. Na widowni gościnnie zasiadł burmistrz Jarosław Przewoźny.
"Mulan" to pełne emocji i wzruszeń widowisko, która zabrało nas wszystkich w podróż do starożytnych Chin. Opowieść o Mulan, młodej dziewczynie, która przebiera się za mężczyznę, aby zastąpić swojego ojca w wojsku, porusza uniwersalne tematy odwagi, poświęcenia i rodzinnego honoru. To opowieść o walce o sprawiedliwość i przyjęciu własnego losu.
Widzowie mieli okazję podziwiać nie tylko wspaniałe aktorstwo, ale również piękne kostiumy, kunsztowne scenografie i zapierające dech w piersiach choreografie. Spektakl ten łączy w sobie elementy dramatu, akcji, humoru i muzyki, tworząc niezapomnianą sztukę.
Miesiące prób i przygotowań, kilkadziesiąt zaprojektowanych i uszytych strojów, piękna scenografia, doskonała choreografia – wszystko zostało przygotowane przez uczniów, nauczycieli, rodziców oraz ludzi dobrej woli.
Przedstawienie warto zobaczyć z wielu powodów: wspaniała gra aktorów, niepowtarzalna muzyka, piękne tańce, interesująca fabuła, ciekawi bohaterowie. Tego przedstawienia nie zapomnicie i będziecie chcieli do niego wracać. Spektakl jest świetną propozycją nie tylko dla najmłodszych widzów, ale również dla dorosłych. To trzeba zobaczyć!
Premierowy spektakl będzie można zobaczyć 18 czerwca 2023 r., godz.15.00-hala OSiR Pniewy. Serdecznie zapraszamy!



.png)