Peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w Sanktuarium
W dniu dzisiejszym kopia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej została uroczyście powitana w Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej Patronki naszego miasta.
Nabożeństwo oraz Msza święta powitalna została poprowadzona pod przewodnictwem metropolity poznańskiego księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.
Nawiedzenie odbywa się pod wymownym hasłem „Z Maryją w nowe czasy”.



.png)