Niedzielne kolędowanie
Choć Boże Narodzenie już minęło, to klimat świąteczny nadal się utrzymuje. Dzisiaj mieszkańcy gminy Pniewy mogli spędzić tę niedzielę na wspólnym kolędowaniu. W Pniewach odbyły się dwa koncerty - w pniewskiej farze i kościele św. Jana Chrzciciela w Pniewach.
O godzinie 15.00 w kościele pw. św. Wawrzyńca w Pniewach muzyczne kolędowanie rozpoczął rodzinny Zespół Familiaris. Następnie o godzinie 17.00 w kościele św. Jana Chrzciciela na swój koncert zaprosił Zespół Śpiewaczy „Wrzos”. Świątynie wypełniły piękne tradycyjne kolędy i pastorałki.

