Nowa pracownia dla uczniów klas I-III
W ostatnich dniach grudnia uruchomiliśmy nową pracownię informatyczną dla najmłodszych uczniów klas I-III. 25 komputerów zakupiono ze środków własnych szkoły. Wszystkie identyczne z kompletnym oprogramowaniem niezbędnym do pracy, nauki i zabawy.
Podłączone do szkolnej sieci wi-fi będą służyły dzieciom przez kolejne lata. Komputery spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i są oczywiście skonfigurowane na miarę XXI wieku.
Na zdjęciach klasa 3e Pani Katarzyny Czarneckiej.




.png)