Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela
Dziś odbył się Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela. Uroczystą Mszę Świętą wraz z homilią odprawił Ks. Prałat Ryszard Rybak. W tym szczególnym dniu 11. rocznicę swojego istnienia obchodziła Wspólnota Lektorów. Na zakończenie uroczystości pożegnano s. Nadię, która kończy swoją posługę w Pniewach. Dziękujemy za jej obecność, zaangażowanie i świadectwo wiary.




.png)