Ola pierwsza na Górze Kozackiej!
Nasza Ola Minge dotrzymała słowa - deklarowała, że forma idzie w górę i zwycięstwo w jednym z kolejnych wyścigów jest na wyciągnięcie ręki.
Podczas zakończonej wczoraj majówki Ola ścigała się w Lidze Zachodniej na XC Góra Kazacka i wygrała z czasem 0:57:56. Druga kobieta na trasie nie miała żadnych szans tracąc do naszej zwyciężczyni dokładnie minutę.
14-kilometrowa trasa w opinii Oli była bardzo szybka i krótka ale ciężka - 11 stromych podjazdów na każdej z trzech rund, bardzo techniczne zjazdy bez możliwości odpoczynku. Wprost skrojona pod Nią, jak sama przyznaje.
Przed Olą - rywalizacja w Przyłęku. Jesteśmy pewni, że rywalki już dobrze wiedzą, że łatwo z Odjechaną mieć nie będą. Olu, gratulujemy i trzymamy kciuki!



.png)