Orzełkowa ekipa ogłasza nabór dla rocznika 2010/11
Z przyjemnością ogłaszamy, że chcemy jako klub dalej się rozwijać i dbać o Naszą młodą społeczność pniewską.
Ruszamy z naborem Młodzika, 16 sierpnia odbędzie się jednostka treningowa przeznaczona dla wspomnianego rocznika 2010/11.
Data : 16.08 br.
Godzina : 17.15
Miejsce : Pniewy, Stadion Miejski ul. Konińska
Gwarantujemy :
- profesjonalne podejście do dzieci
- jednostki treningowe pod okiem wykwalifikowanych Trenerów
- treningi 11 miesięcy w roku (trawa + futsal)
- rozgrywki organizowane przez WZPN
- obozy zimowe oraz letnie
- co najważniejsze, rozwój połączony z satysfakcją oraz uśmiechem u dziecka
Zapraszamy do kontaktu,
Orzełkowa Rodzina !!!
Trener Michał 601760264
Trener Maciej 507033494
Prezes Klubu 605820334




.png)