„Ósemka do Nowego Tomyśla”
Cyfrą niedzielnej wyprawy była ósemka. Na licznikach rowerowych „strzeliła” ósemka z przodu, a ślad na mapie wyznaczył, bądź co bądź koślawą, ale liczbę z dwoma brzuszkami. Byli debiutanci, był teren i sporo emocji. Wyjazd udany pod każdym względem. Kolejna wyprawa już niebawem. Obserwujcie nasz fanpage na Facebooku.
Pozdrower
Odjechani-Team.PL










