Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 24 czerwca 2024
Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
pochmurno
11°C

Pałac w Pniewach nominowany w konkursie „ Zabytek Zadbany”

Cieszymy się ogromnie, że Pałac w Pniewach został nominowany w prestiżowym konkursie "Zabytek Zadbany". To wielkie wyróżnienie dla naszej lokalnej społeczności.

Konkurs „Zabytek Zadbany” ma na celu promocję właściwej opieki nad zabytkami – prowadzonych wzorowo prac badawczych, konserwatorskich, rewaloryzacyjnych i adaptacyjnych, a także systematycznych działań na rzecz właściwego utrzymania zabytków. 

Jury konkursu Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany”, na podstawie zgłoszeń, zweryfikowanych przez pracowników Narodowego Instytutu Dziedzictwa, dokonało oceny i wyboru nagrodzonych (najlepszych zgłoszeń) obiektów. Do konkursu zgłoszono 55 zabytków, etap oceny formalnej pomyślnie przeszły 42 obiekty z 10 województw. Spośród nich wyłoniono laureatów w kategorii specjalnej. Laureatów w pozostałych kategoriach poznamy na uroczystej Gali w dniu 20 czerwca 2023 r. w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pałac w Pniewach został nominowany w kategorii rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu.

Nominacja w konkursie "Zabytek Zadbany" stanowi dla nas potwierdzenie, że nasze wysiłki zostały dostrzeżone i docenione. Jednocześnie motywuje nas do dalszej pracy i dążenia do doskonałości w zakresie ochrony i zachowania dziedzictwa kulturowego naszego miasta.

Wierzymy, że Pałac w Pniewach jest godnym reprezentantem naszego miasta w konkursie "Zabytek Zadbany". Mamy nadzieję, że odniesiemy sukces i będziemy mogli podzielić się tym wspaniałym osiągnięciem z całą społecznością.

Bądźcie z nami i trzymajcie kciuki. Ogłoszenie wyników 20 czerwca 2023 r.

Zapraszamy również do odwiedzenia Pałacu w Pniewach, aby osobiście przekonać się o jego pięknie i znaczeniu dla naszej historii.

Pałac w starej i nowej odsłonie.

lo_pniewy 

Gmina_Pniewy_Liceum_1 

Gmina_Pniewy_Liceum_Przed_1 

Gmina_Pniewy_Liceum_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.