Pasowanie klas pierwszych
11 października w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach odbył się uroczysty apel. Podczas uroczystości tegoroczni pierwszoklasiści i ich rodzice złożyli ślubowanie. Nowych uczniów przywitała Dyrektor Anna Pupka wraz z Burmistrzem Gminy Pniewy i wychowawcami najmłodszych klas. W tym szczególnym momencie pierwszoklasistom towarzyszyli koledzy i koleżanki ze starszych klas, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali krótki występ artystyczny.
Ten dzień z pewnością na długo zostanie w pamięci najmłodszych uczniów. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nauce!
.jpg)



.png)