Pasowanie pierwszoklasistów
To był ważny dzień dla klasy pierwszej w Chełmnie. 12 października 2023 roku odbyła się piękna uroczystość – Pasowanie na Ucznia. Dzieci klasy pierwszej przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swojej wychowawczyni Pani Wiolety Wieczorek.
Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny. Celująco zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Publiczność nagrodziła pierwszaków gromkimi brawami.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała dyrektor szkoły Ewa Pacharzyńska-Norek . Dyplomy i legitymacje wręczali Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia i Kierownik Referatu Oświaty Adrianna Chojan. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Chełmnie.
Gratulujemy uczniom i życzymy samych sukcesów w nauce.



.png)