Pierwsza runda fazy rozbudowanej DWÓJEK DZIEWCZĄT
2 grudnia uczennice Szkoły Podstawowej w Pniewach oraz zawodniczki UKS Pniewiak Zofia Krystofiak z klasy 3b i Maja Stachowska z klasy 4d przystąpiły do pierwszej rywalizacji Kinder Joy Of Moving Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce we Wronkach.
Do turnieju zgłosiło się 21 drużyn podzielonych na 4 grupy.
Nasz zespół trafił do grupy z:
1. KS Akademia Siatkówki Braci Lach Piła 3
2. KS Akademia Sportu Wronki 4
3. Klub Sportowy # 6 Strefa Lwówek 3
4. SPS Boxpro Volley Piła 1
Z grupy wychodzimy z jednym przegranym meczem.
W drugiej rundzie trafiamy do grupy:
1. KS Akademia Sportu Wronki 1
2. SPS Boxpro Volley Piła 4
3. SPS Boxpro Volley Piła 3
Wygrywamy wszystkie 3 mecze.
Brawa dla Zosi i Majki
M. Krystofiak








.png)