Piknik integracyjny Amazonek
Członkinie pniewskiego Stowarzyszenia "AmazonkI" integrowały się dzisiaj w Dąbrowie na pikniku. Byli też zaproszeni goście- Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia, Pani Elżbieta Musiał, Pani Iwona Nowak i Pani Anna Fliger oraz Amazonki z Szamotuł, Kaźmierza, Międzychodu. To tradycyjne już spotkanie amazonek. Panie spotykając się w grupie mogą zapomnieć o swoich troskach. Dla wszystkich przybyłych zaśpiewała Małgorzata Chraplak. Podczas pikniku było wiele atrakcji i aktywności, a wspólny posiłek dał okazję do swobodnych rozmów i integracji.



.png)