Piknik Rodzinny za nami!
Piękna pogoda, mnóstwo atrakcji- tak było podczas X Pikniku Rodzinnego zorganizowane przez Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach. Piknik Rodzinny był wyjątkową okazją, aby spędzić czas z bliskimi i cieszyć się wspaniałą atmosferą. Przez cały dzień na terenie pikniku działo się wiele ciekawych rzeczy. Dla dzieci i dorosłych były organizowane gry sportowe, warsztaty, pokazy, malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczy i wiele innych atrakcji. Szczególnie widowiskowe były pokazy tańca w powietrzu oraz sztuk walki. Nie zabrakło też loterii fantowej, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich uczestników przygotowano pysznego grilla, ciasto i kawę.



.png)