Pniewianie rozpoczęli sezon Supermaratonów w Płotach!
W miniony weekend wystartował tegoroczny cykl Supermaratonów. Pierwszy etap odbył się w Płotach, malowniczej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Na starcie nie zabrakło reprezentantów miasta Pniewy, którzy z dumą prezentowali swoje sportowe ambicje i pasję do kolarstwa.
W zawodach udział wzięli:
Artur, który wystartował aż dwukrotnie – w sobotnim wyścigu szosowym na dystansie mini oraz w niedzielnej indywidualnej jeździe na czas.
Ela i Mariusz, którzy w sobotę zmierzyli się z trasą na dystansie mini w kategorii „rowery inne”.
Joanna, reprezentująca pniewskich gravelowców, wystartowała w niedzielnym wyścigu terenowym.
Najmłodsi uczestnicy, Emilka (kategoria do lat 5) oraz Natalka (kategoria do lat 15), również pokazali ducha sportowej rywalizacji w swoich startach
Weekend obfitował w sportowe emocje, uśmiechy i integrację w gronie miłośników dwóch kółek – bez względu na wiek i rodzaj roweru. Pogoda dopisała, choć silny wiatr dał się we znaki zarówno zawodnikom, jak i kibicom.
To dopiero początek sezonu, a pniewska drużyna już pokazuje, że jest gotowa na sportowe wyzwania. Trzymamy kciuki za kolejne starty.


