Polsko-ukraińskie gry i zabawy w bibliotece
W środę, 17 sierpnia, w bibliotece odbyły się polsko-ukraińskie gry i zabawy dla dzieci. Było gorąco i to nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne!
W przygotowaniu spotkania bardzo pomogły nam p. Tetiana Koreiba i p. Iwona Ratajczak, którym serdecznie dziękujemy!



.png)