Poranek na Słodko - Szamotuły i okolice
Zachwyceni rowerową trasą po nieczynnej linii kolejowej z Wolsztyna do Nowej Soli, kontynuujemy jazdę tym kursem i w kolejną sesję wyjazdową „Poranka na Słodko” ponownie wybieramy się do miejsca, gdzie niegdyś jeździły pociągi, a teraz - po pięknym asfalcie - pędzą rowery.
Na zaproszenie naszego przyjaciela z Szamotuł, Damiana, przyjedziemy do Szamotuł, skąd rozpoczniemy i zakończymy 75-kilometrową pętlę. Część trasy poprowadzi po starej linii kolejowe nr 381 z Obornik do Wronek, której atrakcją jest m. in. most w Stobnicy. Na trasie powstały punkty gastronomiczne, gdzie można posilić się i odpocząć w otoczeniu przyrody.
Formuła wyjazdu:
Wyjazd z Pniew o godzinie 06:30 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie). Trasa terenowo-asfaltowa.
Po zakończonym rajdzie planujemy wspólny posiłek, a następnie powrót do Pniew około 15:00.
Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.
Serdecznie zapraszamy.
Odjechani-Team PL

