"Poranek na Słodko" - Wielkopolski Park Narodowy
W niedzielę 07 sierpnia organizujemy kolejną sesję wyjazdowa „Poranka na Słodko” w 2022 r. Na tapet bierzemy Wielkopolski Park Narodowy, którego bogactwo flory i różnorodność terenu przyciąga o każdej porze roku. Zaplanowaliśmy około 60-kilometrowy rajd, który rozpoczniemy i zakończymy na Starym Rynku w Poznaniu.
Formuła wyjazdu jest następująca:
Wyjazd z Pniew (przystanek autobusowy) o godzinie 06:00 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie).
Po zakończonym rajdzie planujemy wspólny posiłek, a następnie powrót do Pniew.
Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a na FaceBooku przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.
Powrót do Pniew planujemy między godziną 15-16:00.
Serdecznie zapraszamy.
Odjechani-Team PL




.png)