Pożegnania Lata Seniorów
W ciepłe i słoneczne popołudnie 28 września w ogrodzie OPS spotkali się Seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Pniewach i Dziennego Pobytu ,,Promesa” z Grodziska Wlkp. Przy rytmach muzyki biesiadnej granej przez pana Jacka Mikołajczaka wszyscy uczestnicy pląsali i wspólnie śpiewali. W przerwach przeprowadzono różne konkursy , które wszystkim dostarczyły porcji dobrego humoru , a ,,zielony parkiet” zajmowali zwolennicy tańca. Spotkanie zakończono wspólnym zdjęciem.



.png)